°C 6

Poraz Dugoselki na otvaranju sezone

18.09.2017.

Igor

Na startu nove rukometne sezone rukometašice Dugog Sela '55 doživjele su poraz na domaćem parketu od ekipe Koke koja je slavila s 32:26. Bila je to utakmica s dva različita poluvremena u kojoj su na kraju gošće potpuno zaslužno uzele bodove.

Poveći broj tehničkih pogrešaka gostujuće su igračice naplatile u razdoblju od 12. do 22. minute kada su serijom 8:1 otišle na 14:7. U nastavak susreta domaće rukometašice ulaze s puno agresivnijom obranom i dinamičnijim napadom što u 43. minuti rezultira poravnanjem rezultata na 21:21. No, ponovo je Koka pojačala tempo i pobjegla na +7 (30:23) pred kraj utakmice za prve ovosezonske bodove.

Prvo ime u gostujućoj ekipi bila je vratarska Janja Tušek s nevjerojatnom 21 obranom, dok je napadački raspoložena bila Jelena Blažek s devet pogodaka. Kod Dugog Sela istaknula se Josipa Bebek s osam zgoditaka.