°C 11

Poraz Dugog Sela '55 od Lokomotive

16.11.2017.

Igor

Prvoplasirana ekipa Lokomotive zasluženo je došla do pobjede u Dugom Selu svladavši domaćine s 39:22 u osmom kolu 1. HRL.

Domaće rukometašice do desete su minute bile u utakmice, no nakon toga su stale i pale bez „ispaljenog metka“. U spomenutoj 10. minuti rezultat je bio 5:4 u korist Dugog Sela '55, da bi Lokosice serijom 11:0 odlaze otišle na 5:15 riješivši tako pitanje pobjednika.

-U drugom dijelu slična priča, obrana nije bila na pravoj razini, a napadi su završavali tehničkim pogreškama ili promašenim „zicerom“ što su gošće koristile za povećanje vodstva i za na kraju visoku pobjedu- kažu iz poražene ekipe koja što prije treba zaboraviti ovu utakmicu i okrenuti se suboti i gostovanju u Rijeci kod Zameta.