°C 15

Šroler zabio za vrijedan bod Intera u Dugopolju, u srijedu na veliki okršaj stiže Međimurje

19.04.2021.

Nogometaši Intera osvojili su važan bod u borbi za opstanak u Drugoj HNL na gostovanju kod Dugopolja.

Michele Šego je domaćina doveo u vodstvo sredinom prvog dijela, ali je nakon desetak minuta igre u nastavku Martin Šroler, ofenzivac na posudbi iz HNK Gorica, iz penala uspio izjednačiti rezultat i postaviti konačnih 1:1.

Ekipa pod vodstvom iskusnog Ilije Lončarevića nastavila je tako nizati pozitivne rezultate, a trenutno je na 14. poziciji s 28 osvojenih bodova, jednim više od Međimurja i dva od Junaka i Solina.

U Dugopolju su u početnoj postavi krenuli Ivan Križanović, Nikola Soldo, Silvio Goričan, Mateo Dunić, Damir Magdić, Luka Dajčer, Saša Marjanović, Gordan Barić, Ivan Abramović, Tomislav Mazalović i Martin Šroler, dok su u nastavku ušli Lovro Dobrić, Vice Miljanić i Bruno Zdunić.

Iduće kolo igra se već u srijedu, a na stadion Ivan Laljak-Ivić u goste u velikom derbiju za ostanak u drugoligaškom društvu dolazi upravo Međimurje.