°C 24

U Gorici za Šrolera nema mjesta

14.02.2022.

U završnici zimskog prijelaznog roka Gorica je ostala bez još jednog nogometaša. Martin Šroler, domaći velikogorički dečko, morat će svoju priliku potražiti u nekoj drugoj sredini..

U svom gradu ovaj 23-godišnji ofenzivac nije ju dobio.

U nastavku sezone, nakon zimske pauze, poraz od Istre odgledao je s klupe, protiv Hajduka je na terenu bio tek četiri minute, dok protiv Dinama također nije ulazio u igru.

Ove sezone je upisao tek 12. prvenstvenih nastupa, dok je dvaput zaigrao i u Kupu. U 2:0 pobjedi nad Mladosti iz Ždralova postigao je svoj jedini pogodak.

U posljednje vrijeme više minuta su dobivali i Iranac Delfi i Litavac Golubickas, koji apsolutno nisu pokazali da zaslužuju biti ispred Šrolera.

Martin je imao važeći ugovor s Goricom do lipnja 2024. godine, ali je na njegov zahtjev došlo do sporazumnog raskida