°C 16

Vrbovec nakon trilera ide dalje

20.08.2017.

Igor

Nogometaši Vrbovca uspjeli su se u subotu plasirati u 1. kolo Hrvatskog nogometnog kupa, nakon pravog nogometnog trilera u Virovitici. Pobijedili su domaćina, tek nakon izvođenja 11-teraca, rezultatom 10-9. Junak susreta pri tome je bio vratar Filip Jendriš, koji je skinuo dva udarca s bijele točke. I, veliko, razumljivo slavlje na kraju…

Inače, Virovitica je povela, Josip Colarić izjednačio, a do kraja poluvremena, domaćin ponovo vodi. U nastavku susreta preokret. Dimović te Gegić (kazneni udarac pet minuta prije kraja) dovode Crvene u vodstvo, u sudačkoj nadoknadi penal i za domaćina i rezultat 3-3. Igrali su se i produžeci, bez promjene rezultata, pa se pobjednik tražio u jedanaestercima…

Sada Vrbovec iščekuje i prvenstveni start u subotu, doma sa Segestom, a do tada će najvjerojatnije odigrati još jednu laganiju pripremnu utakmicu.