°C 7

Rudari 'iskopali' važan bod protiv KTC-a: Lovro Gaća zabio sedmerac za remi

14.11.2023.

U pravoj drami, Rudar i KTC podijeli su bodove. Gosti su se predstavili u sjajnom izdanju i ozbiljno su namučili domaći sastav. Rudar je inače sjajno otvorio susret i vrlo lako poveo 4:1. Onda su upali u krizu i u sljedećih 13. minuta postigli samo jedan pogodak. Gosti su za to vrijeme poentirali čak sedam puta i vodili 5:8. Kako se do kraja prvoga dijela igralo pogodak za pogodak, Križevčanima je ostalo tih tri razlike i na predahu (11:14).

U drugom dijelu bio je sudar čvrstih obrana. Posebno je razinu agresivnosti podigao domaći sastav, ali je i više zabijao. Ipak, osam minuta prije kraja, KTC je bio nadomak slavlja jer je imao plus četiri (17:21). I čini se da su tu stali. Do kraja susreta postigli su samo jedan pogodak, a primili čak šest i na kraju se morali zadovoljiti bodom.

Pogodak za izjednačenje i konačnih 22:22, zabio je Lovro Gaća na samom kraju sa sedam metara. Vladimir Gošić imao je 12 obrana kod Rudara. Sa šest pogodaka Lovro Gaća bio je najbolji strijelac.

Kod gostiju prvo ime sa šest pogodaka Matije Perajice.

U idućem kolu Rudari gostuju kod Ribola Kaštela.