°C 24

Prekid crnog niza: Vrbovec dva puta vodio i na kraju uzeo samo bod protiv favoriziranog Trnja

08.10.2020.

Nogometaši Vrbovca napokon su prekinuli crni niz poraza te su u domaćem dvoboju s Trnjem stigli do boda. Dva puta su bili u prednosti pa mogu žaliti za povoljnijim ishodom, no, sezona je duga i svaki bod bit će od presudne važnosti u borbi za trećeligaškim opstankom.

Josip Colarić zabio je već u desetoj minuti za vodstvo Vrbovčana, a gosti su prednost anulirali početkom nastavka, kad je precizan Matija Čakarun, koji je u igru na poluvremenu ušao s klupe.

Josip Slišković je u 73. minuti razveselio domaće navijače, no, Karlo Josipović ih je pet minuta kasnije rastužio.

Vrbovec s četiri osvojena boda više nije na samom dnu, jedan manje ima Karlovac 1919, ali i utakmicu manje.

Mladost iz Petrinje ima sedam osvojenih bodova, ali će se i ona naći u istim problemima kao i Vrbovec. Ekipa je u samoizolaciji zbog koronavirusa i utakmice s Dugim Selom i Kurilovcem, koje su se trebale igrati ovaj tjedan, odgođene su za listopad.

-->> Kurilovec u derbiju s Jarunom poražen nakon gotovo godinu dana

Bistra je s 2:1 poražena kod Španskog. Domaćin je u prvih pola sata imao dva pogotka viška, početkom nastavka Mario Rašić je smanjio zaostatak, ali u preostalom vremenu momčad Bernarda Gulića nije uspjela uzeti barem bod.