°C 14

NS Vrbovec: Kup osvojio Strmec

16.06.2017.

Igor

Nogometaši Strmca iz Bedenice osvojili su kup Nogometnog središta Vrbovec. U finalu, odigranom u četvrtak, na Dan grada, pobijedili su susjede iz Rakovca 4-1, a zanimljivo je da su svi pogoci postignuti u drugom poluvremenu.

U 51. minuti akciju je pogotkom efektno završio Bedeković. Samo 10 minuta kasnije sjajnim udarcem Gradečki povisuje rezultat, a Bedeković ponovo pogađa u 78. minuti. Novački dodaje i svoj pogodak u 85. Minuti, a počasni gol sa sučevim zviždukom za Rakovec postiže Matić.

Dan ranije, u srijedu, odigrane su dvije finaene utakmice mladeži. Pioniri Vrbovca nadigrali su svoje vršnjake iz Rakovca 5-1, a iznenađenje su priredili juniori Zvekovca. Nakon jedanaesteraca sa 4-3 savladali su mlade nogometaše Vrbovca.