°C 13

Neugodan poraz dugoselskih rukometašica od Koke

01.11.2019.

Rukometašice Dugog Sela '55 upisale u na gostovanju u Varaždinu kod Koke i pet ovosezonski prvoligaški poraz.

Izjednačeni dvoboj trajao je tek u uvodnoj četvrtini utakmice, no, domaće igračice tada serijom 10:1 već do kraja prvog poluvremena rade nedostižnu razliku., koju su mirno zadržale do kraja susreta, za konačnih 34:25 (21:12).

Bebek i Čamber postigle su po pet golova svaka, dok je Budić imala osam obrana.

Prilika za prekid negativnog niza već je u nedjelju, kad od 18.30 sati u Gradsku sportsku dvoranu u Dugom Selu stiže Sinj, koji je u šestom kolu s 34:25 nadigrao Murvicu.

U preostalim susretima Podravka Vegeta je očekivano nadigrala Umag (33:21), Lokomotiva je bila uvjerljiva kod Splita 2010 (19:29), Bjelovar je napunio mrežu 1234 Virovitice (44:31), Zrinski je slavio kod Dalmatinke (19:25), dok su Osijek i Sesvete Agroproteinka podijelili bodove (25:25).

ŽRK DUGO SELO '55: M.Budić (8 obrana), D.Vlajsović, V.Čamber, P.Jakešević 3, D.Kontrec 3, L.Belanić 1, B.Stojanović, J.Bebek 8, A.Galić 2, K.Svetec, I.Šebalj (1 obrana), Z.Porobić 1, E.Martinovič 1, A.Rupčić.