°C 6

Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu

09.10.2017.

Igor

Iznenađenje u Novom Čiču. U neku ruku i da, jer je novak u Prvoj županijskoj ligi, Kloštar iznenadio Dinamo Hidrel. Nisu se takvom scenariju nadali u domaćim redovima nakon serije sjajnih rezultata koji su ih vinuli na vrh ligaškog poretka. No, nakon šest pobjeda i jednog remija serija je zaustavljena nakon jučerašnjeg poraza od 2:1.

Nakon prvih 45. minuta nije slutilo na takav scenarij. Vodio je Dinamo Hidrel od 43. minute pogotkom Mire Milanščaka, da bi se u drugom dijelu dogodio potpuni preokret. Najprije je u 57. minuti izjednačio Filip Krezo, da bi sedam minuta prije kraja susreta lijepim zgoditkom potpuni preokret donio Dario Drača. Bio je to znak za veselje i radost na gostujućoj klupi, te šok i nevjericu na domaćoj.

Pokušali su domaći igrači u preostalom vremenu doći do izjednačenja, no gosti su izdržali. Odugovlačenjem igre prilikom prekida, te taktičkim zamjena u posljednjim trenucima uspjeli su sačuvati prednost za veliko slavlje. Jutro nakon pobjede dopredsjednik kluba Goran Pelesk poručuju „Bit ćemo prvaci“. Živi bili pa vidjeli.

1. ŽNL, 9. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK KLOŠTAR 1:2 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Milanščak (43), 1:1 Krezo (57), 1:2 Drča (83)
NK DINAMO HIDREL: Bradić, Sabljak, Jambrešić, Španiček (od 35. Vukadin), Milanščak, Rus, Pudić, Godinić, Mršić, Horvatić, Blažević. TRENER: Stiven Žitnik
NK KLOŠTAR: Frigan, Šprajček (od 65. Mučić), Sraka, M. Sesar, Vidović, Krezo (od 89. Kiđmet), T. Sesar (od 90. Levar), Knezek (od 86. Antolković), Kopejtko (od 90. R. Kletečki), Drča, M. Kletečki. TRENER: nema

Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu Kloštar nanio prvi poraz Dinamo Hidrelu