°C 16

Kelava i Grdenić donijeli Kurilovcu prvo ovosezonsko slavlje

15.09.2019.

Nakon slabijeg otvaranja trećeligaške sezone i tek osvojena dva boda u prva tri kola nogometaši Kurilovca stigli su na gostovanju u Lučkom i do svoje prve ovosezonske pobjede!

Sjajno je ekipa Perice Vidaka reagirala na ovaj izazov te je na kraju zasluženo slavila s 2:0 (0:0), golovima u posljednjih 20-ak minuta susreta.

Matej Kelava je u 72. minuti slomio otpor domaćina, a slavlje je potvrdio Tomislav Grdenić sedam minuta kasnije.

Zanimljivo je kako je trener Vidak već u prvom poluvremenu napravio dvije zamjene, umjesto Stiplošeka i Slunjskog ušli su Čurek i Sedlaček.

U subotnjim utakmicama četvrtog kola 3. HNL Središte Mladost i Trnje su u Petrinji odigrali 2:2, Maksimir je na gostovanju dobio Špansko 2:1, HAŠK je s 2:0 nadigrao Zagorec iz Krapine, Ponikve su doma izgubile od Vrapča 2:3, dok su u županijskom derbiju Dugo Selo i Vrbovec podijelili bodove odigravši 1:1. U nedjelju je Vinogradar slavio kod Gaja u Maču s 2:1, a posljednji susret igraju Bistra i Jarun.

U idućem kolu Kurilovec na svom Udarniku dočekuje Mladost iz Petrinje, u subotu od 16.30 sati.