°C 14

Jubilarni Kup HVIDR-e: Tko će osvojiti 30. izdanje legendarnog malonogometnog turnira?

16.12.2022.

Bliži nam se jubilarno, 30. izdanje tradicionalnog malonogometnog turnira Kup HVIDR-a, a krenule su i prijave...

Turnir će se i ove godine ponovno igrati u srednjoškolskoj dvorani, popularnom Bakariću, a utakmice prvog kola na rasporedu su u četvrtak, 29. prosinca.

Nakon uzbudljivih okršaja završnica će se igrati 8. siječnja iduće godine!

"Kotizacija je 800 kuna, a prijave su moguće do 28. prosinca u 19 sati, a svi zainteresirani se mogu javiti na 099 426 0505 ili 098 821 933 brojeve telefona," javili su organizatori iz Hvidre.

Prijaviti se možete i 'online'...

Bogat je i nagradni fond, koji iznosi 30 tisuća kuna, a za najbolje se predviđeni i pehari.

Pobjednici jubilarnog Kupa HVIDR-a zaslužit će 15 tisuća kuna!

Nagrada za drugo mjesto je sedam tisuća kuna i pehar, pobjednik utakmice za treće mjesto osvaja tri tisuće kuna, a ekipa koja osvoji četvrto mjesto dobiva tisuću kuna.

Tradicionalno će se izabrati i najbolji igrač i vratar turnira, posebno priznanje dobit će i najbolji strijelac, a dodijelit će se i nagrada za fair-play.

Izvlačenje parova bit će održano u Chill Caffeu, u Pleškoj ulici, u srijedu, 28. prosinca, od 20 sati.

Pobjednički trofej brani momčad Pizza Factory, koja je u finalu posljednjeg izdanja turnira s 3:1 svladala ekipu Tupek Auto. Treće mjesto osvojio CB Epic Brozo, a četvrta je bila druga ekipa Gorenc transporta.