°C 9

Furiozno drugo poluvrijeme za važno slavlje Dugoselskih rukometašica

04.11.2019.

Nakon serije slabijih rezultata rukometašice Dugog Sela '55 stigle su u sedmom kolu do važne pobjede nad ŽRK Sinj, a red svojim navijačima su slavile s 31:28.

Gošće su na poluvremenu imale tri pogotka viška (13:16), ali odličnom igrom u nastavku i serijom od sedam uzastopnih golova na samom početku drugog poluvremena Dugoselke okreću rezultat u svoju korist, a stečenu prednost ne ispuštaju do samog kraja dvoboja.

Fantastična je bila Josipa Bebek s 13 postignutih pogodaka, a izvrsna je bila i vratarka Mara Budić s 15 uspješnih intervencija.

U preostalim susretima sedmog kola Podravka je napunila mrežu Murvice (17:46), Zrinski je s 34:29 nadigrao Osijek, Dalmatinka je s minimalnih 29:28 slavila u Umagu, 1234 Virovitica je kod kuće izgubila od Koke 30:36, Sesvete Agroproteinka je s 27:19 deklasirala Split 2010, dok je Lokomotiva s 37:30 bila uvjerljiva protiv Bjelovara.

U idućem kolu na rasporedu je na 'najlakše' gostovanje, kod Podravke Vegete u Koprivnici, gdje su domaće rukometašice apsolutne favoritkinje, a Dugoselkama preostaje da pruže svoju najbolju partiju, steknu dragocjeno iskustvo i uživaju u rukometu.

1.HRL - 7.kolo
ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK SINJ 31:28 (13:16)

ŽRK Dugo Selo '55: M.Budić (15 obrana), D.Vlajsović 2, M.Slišković, V.Čamber 4, E.Martinović 1, P.Jakešević 4, D.Kontrec, L.Belanić, B.Stojanović, J.Bebek 13, A.Galić 4, K.Svetec 3, I.Šebalj, Z.Porobić.