°C 15

Domagoj Colarić donio bod Vrbovcu u Dugom Selu, Prijić nastavlja 'trpati', Vinogradar u Maču nastavio savršen niz

16.09.2019.

Damir Žbulj

U uzbudljivom županijskom derbiju 3. HNL Središte Dugo Selo i Vrbovec su odigrali bez pobjednika, a za konačnih 1:1 i bod gostiju zabio je Domagoj Colarić u petoj minuti sudačke nadoknade...

Domaćin je do prednosti stigao u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, preko Dominika Drmića.

Dvoboj je obilježilo i suđenje Ivana Marinčevića, koji je gostima podijelio sedam, a domaćima pet žutih kartona. Vrbovec je u 95. minuti ostao i bez isključenog Josipa Colarića, ali je do kraja ipak sačuvao teško izboreni bod.

3. HNL Središte:
NK DUGO SELO - NK VRBOVEC 1:1 (1:0)
Strijelci: Drmić 45'+2 / D. Colarić 90'+5
CK: J. Colarić 90'+5

NK DUGO SELO: Tomo Bagarić, Ivan Filipović, Ivan Stjepanović (Zvonimir Škegro 78'), Mario Pekčec, Mihael Pavlić, Mislav Mikulić, Emir Šahdanović, Karlo Rebernjak (Krešimir Frigan 66'), Dominik Drmić, Mate Mrčela, Filip Mamić (Mario Martić 71'). Klupa: Karlo Dražen Bilić, Josip Zelić, Emanuel Benković, Dario Josipović. Trener: Miroslav Škrlec.

NK VRBOVEC: Petar Jelavić, Filip Pluščec, Filip Busija (Alen Babić 69'), Mario Ćosić, Josip Colarić, Domagoj Colarić, Josip Slišković, Marko Čupić, Anel Mašić (Marko Novokmet 90'+8), Martin Tolić, Ilija Radovac. Klupa: Damjan Vojnić, Hrvoje Medverec, Matija Grežina, Daniel Jukić, Antonio Šiprak. Trener: Dražen Fulir.

U sjajnoj atmosferi u Maču, pred više od 500 gledatelja, Vinogradar je nastavio svoj pobjednički niz. Igor Prijić je s nova dva pogotka osigurao slavlje protiv Gaja i to u razmaku od samo dvije minute, na otvaranju drugog poluvremena.

Dino Postonjski je u 57. minuti samo smanjio zaostatak, ali do kraja dvoboja rezultat se više nije mijenjao i gosti su s 2:1 stigli do svojeg četvrtog slavlja u četvrtom ovosezonskom trećeligaškom nastupu.

Gaj je svoje prigode za pozitivniji ishod propustio u prvom poluvremenu, pokušavao je domaćin do kraja dvoboja doći do boda, ali bez Cvrtile nije mogao više pronaći put do mreže Bašića.

Prijić je već stigao do svog sedmog ovosezonskog zgoditka te je uvjerljivo vodeći topnik 3. HNL Središte.

NK GAJ MAČE - NK VINOGRADAR 1:2 (0:0)
Strijelci: Postonjski 57' / Prijić 52', 53'

NK VINOGRADAR: Goran Bašić, Igor Prijić, Matej Ivkovčić, Leo Rajnović (Željko Štulec 83'), Igor Mačešić (Admir Mislimi 46'), Luka Čakarić, Igor Čagalj, Robert Pecolaj, Mihovil Rašić, Mario Meter, Moreno Koletić (Marko Povrženić 64'). Klupa: Josip Braje, Marko Kelava, Luka Rupčić, Martin Bašić. Trener: Sanjin Lucijanić.

Vinogradar je vodeći sa svih 12 bodova, ispred Mladosti iz Petrinje koja ima dva boda manje. Dugo Selo je na petom mjestu sa sedam bodova, a točno u sredini tablice smjestio se Kurilovec, nakon prve pobjede i slavlja kod Lučkog. Vrbovec je pri dnu poretka s tek dva osvojena boda.

U idućem kolu Vinogradar u nedjelju od 16.30 sati dočekuje Dugo Selo, dok u subotu Kurilovec na Udarniku igra protiv Petrinjaca, a Vrbovec je domaćin Lučkom.