°C 15

[VIDEO] Gorica ispustila veliku prednost, Sesvete stigle na korak do osvajanja trećeg mjesta

22.05.2022.

Sesvete i Gorica odigrali su još jedan uzbudljiv i dramatičan rukometni dvoboj, koji je još jednom ove sezone završio bez pobjednika.

U prvom susretu doigravanja za treću poziciju završilo je 25:25 i sada Sesvećani imaju četiri, a Goričani dva boda.

'Brončanu medalju' osvojit će ekipa koja prva stigne do šest bodova...

Momčad pod vodstvom Andrije Nikolića odlično je otvorila susret u dvorani u Jelkovcu, imala i sedam golova prednosti, a na poluvremenu je bilo 10:15 za Goricu.

Međutim, domaćin je u nastavku, uz pomoć brojnih navijača, uhvatio priključak i u šokantnoj završnici uspio okrenuti rezultat u svoju korist. Na ulasku u zadnjih šest minuta na semaforu je velikih 21:24, no, Sesvete uraganskom serijom od četiri uzastopna pogotka dolaze do pogotka viška. Minutu i pol prije kraja Čakarić pogađa za izjednačenje, a do kraja obje ekipe propuštaju realizirati napade za pobjedu i osvajanje oba boda.

Gorica je bila bez Luciana Bure, a napad su predvodili Laljek i Svržnjak s po osam golova svaki. Fantastični Tomislav Sladoljev imao je 14 obrana...

U domaćim redovima Dumenčić i Hršak postigli su po šest golova, a Stipe Purić je imao deset uspješnih intervencija.

Idući okršaj na rasporedu je već u srijedu, a igra se u Gradskoj sportskoj dvorani.