°C 4

Odbojkašica Velike Gorice 'gaze' i dalje

08.02.2023.

Odbojkašice OK Velika Gorica nastavile su svoju pobjedničku seriju i protiv druge ekipe zagrebačkog Olimpika, u 12. kolu 1. B HOL Sjever.

Igračice pod vodstvom Vinka Ivelja i Dražena Uzelca ove sezone briljiraju, upisale su svih 12 pobjeda, uz tek četiri izgubljena seta.

Nakon zimske pauze, koja je trajala od sredine prosinca, nastavile su 'gaziti' svoje suparnice, a protiv 'fenjeraša' Olimpika 2 tek se u prvom setu vodila prava borba, no, konačnih 25:23, 25:19 i 25:15 u 'Bakariću' jasno pokazuje razliku u kvaliteti.

Uspješne su bile i djevojke iz druge i treće ekipe OK Velika Gorica...

"Odličan nastavak 1.B lige za naše seniorke! Svaka čast cure!"

HOK Gorica nije imala previše izgleda kod drugoplasiranog Ivanca, domaće odbojkašice slavile su također bez izgubljenog seta.

U idućem kolu, u subotu od 15 sati u Gradskoj sportskoj dvorani, HOK Gorica igra protiv druge ekipe Dinama, dok će OK Velika Gorica gostovati kod treće ekipe zagrebačke Mladosti.

12. OK OLIMPIK II 12 2 10 13 32 0.4063 848 994 0.8531 8

Odbojkaši Gorice, nakon uvjerljive partije u prošlom kolu protiv Petrinje, upisali su treći ovosezonski poraz u 2. HOL Sjever - skupina jug.

Vodeća Čazma potvrdila je na svom terenu ulogu favorita te je do bodova stigla u tri seta, rezultatom 25:18, 25:17, 25:22.

Kravarsko je u svojoj premijernoj natjecateljskoj sezoni i dalje na dnu ljestvice, bez pobjede, a u svojoj dvorani nisu imali snage za ozbiljniji otpor Daruvaru, koji baš poput Čazme ove sezone ima devet pobjeda i tek jedan poraz.

U idućem kolu igrači OK Kravarsko 'odmaraju', a Gorica će gostovati kod druge ekipe Siska te se nada povratku na pobjedničke staze.