°C 8

Fantastične rukometašice Dugog Sela u stopu prate Podravku i Lokomotivu

15.10.2021.

Rukometašice Dugog Sela nastavile su pružati fantastične partije u 1. HRL! U petom kolu stigle su do četvrte pobjede, a trenutno su na izvanrednom trećem mjestu ljestvice, odmah iza Lokomotive i Podravke.

Sjajni trio, Katja Vuković, Josipa Bebek i Anamarija Galić, vukao ih je prvi dio koji su protiv Umaga dobile 17:11. Pri tome su tri spomenute igračice postigle 14 pogodaka. Ništa značajni nije se događalo ni u drugom poluvremenu. Sedam razlike bila je najveća prednost domaćina. Umag je tek u posljednjih deset minuta imao dvije zapaženije serije od 3:0 i tako je stigao podnošljivih 29:25.

S 14 obrana i Mara Budić dala je veliko obol slavlju Dugog Sela 55. Josipa Bebek i Katja Vuković po sam pogodaka, Anamarija Galić pet.

Već u subotu slijedi teško gostovanje u Pločama protiv Dalmatinke.

ŽRK DUGO SELO '55: M.Budić (14 obrana), B.Čalušić 1, K.Vuković 8, L.Golub, P.Jakešević, M.Milić, N.Vurnek 2, I.Žerdin, J.Bebek 8, A.Galić 5, K.Svetec 2, E.Novosel, I.Rokavec, M.Grgošević, L.Oršulić 3.

(Foto: ŽRK Dugo Selo '55)