°C 14

Borba za vrh: Dugo Selo čeka Kurilovec, Vrbovec slavljenički izašao iz samoizolacije

15.09.2020.

U srijedu se na Gradskom stadionu u Dugom Selu od 16.30 sati igra trećeligaški derbi!

U goste trećeplasiranom Dugom Selu stiže drugi Kurilovec, a obje ekipe su u prva četiri nastupa skupile deset bodova i još uvijek su bez poraza. Vodeći Jarun ima bod prednosti, ali i utakmicu više na kontu.

-->> Rekorderi Hrvatskog nogometnog kupa prekinuli savršeni niz Kurilovca

Pobjednički niz Kurilovčana je u prošlom kolu na Udarniku zaustavio Gaj iz Mača, dok je ekipa Miroslava Škrleca protutnjala kroz Karlovac (0:3). U prvom poluvremenu zabio je Maks Slunjski, a u finišu dvoboja Luka Grgić i Mislav Mikulić, koji je neposredno prije ušao u igru.

NK DUGO SELO: Bilić, I. Filipović (Pekčec 46'), Drmić, Cetina, Josipović, Čečura, Slunjski (Lončar 79'), Grgić (Mikulić 87'), Puretić, N. Filipović (Hranjec 87') Talan (Frigan 46').

Bistra je kod HAŠK-a upisala i četvrti remi u četiri odigrane utakmice. Pogodaka nije bilo.

Odgođeni dvoboj četvrtog kola Bistra protiv Mladosti iz Petrinje igra na svom travnjaku 23. rujna, a tri dana ranije u goste im šestom kolu stiže Maksimir.

Vrbovčani su napokon izašli iz samoizolacije zbog korone i sad ih čeka ubrzani ritam utakmica, kako bi uhvatili priključak s ostatkom trećeligaškog društva.

Sjajnu partiju na 'otvaranju sezone' pružili su na svom travnjaku protiv Zagorca iz Krapine. Patrik Hercig je već u šestoj minuti načeo suparnika, a Domagoj Colarić je desetak minuta kasnije postavio konačnih 2:0.

U početnoj postavi trenera Bradića bili su Zrinščak, Pluščec, Salatović, Režabek, Gabrijel i Martin Tolić, Slišković, Ćosić, Babić te strijelci Hercig i Domagoj Colarić. U nastavku su zaigrali Josip Colarić, Trošić, Šiprak, Radovac i Mašić.

Vrbovec u srijedu igra dvoboj prvog kola kod Mladosti u Petrinji, u subotu u šestom kolu gostuje kod Španskog, u srijedu 23. rujna, u odgođenom dvoboju drugog kola, stiže HAŠK. Odgođeni susret kod Maksimira igra se 30. rujna, a kod Gaja u Maču 14. listopada.

U subotu Dugo Selo od 16.15 sati dočekuje Trnje, a Kurilovec u istom terminu na svom travnjaku igra protiv Karlovca 1919.