°C 11

Vinogradar bez iznenađenja protiv Lokosa

31.10.2019.

Iako je uvjerljivo vodeći u trećeligaškoj konkurenciji (Središte), Vinogradar nije u osmini finala Kupa uspio iznenaditi Lokomotivu.

Gosti iz Zagreba su bez većih problema došli do pobjede, iako je konačna odluka pala u završnici utakmice...

Marko Tolić je u 16. minuti susreta načeo domaće, a mreže su mirovale sve do posljednjih 15-ak minuta, kad je prvo Uzuni povećao prednost Lokosa, a nakon toga Tolić u sudačkoj nadoknadi svojim drugim pogotkom postavio konačnih 0:3 (0:1).

-->> Inter među osam najboljih u Kupu, Prelec žali za propuštenim prilikama

Parovi četvrtfinala će se odrediti ždrijebom, a mjesto među osam najboljih osigurali su i zaprešićki Inter, pobjedom u Puli, kao i Gorica, velikim slavljem nad Hajdukom.

-->> Još jedna večer za pamćenje: Gorica preko Hajduka do četvrtfinala Kupa!

-->> Lovrić dotukao Splićane: Reprezentacija je san, ali nadam se i tome jednog dana...

NK VINOGRADAR: Goran Bašić, Robert Pecolaj, Igor Mačešić (Marko Povrženić 61'), Matej Ivkovčić (Željko Štulec 56'), Mihovil Rašić (Marko Kelava 78'), Igor Prijić, Igor Čagalj, Luka Čakarić, Marko Filipović, Mario Meter, Admir Mislimi. Klupa: Josip Braje, Moreno Koletić, Josip Španić, Martin Bašić. Trener: Dražen Biškup.