°C 16

Žuti dvaput vodili, Kustošija na kraju uzela bod

31.10.2020.

Nogometaši Intera ostali su bez pobjede i u devetom uzastopnom dvoboju. U Zaprešiću je u 12. kolu Druge HNL gostovala Kustošija i na kraju je uzela bod...

Bruno Zdunić je u 21. minuti osigurao minimalnu prednost domaćinu, koja je bila i na poluvremenu.

Početkom nastavka Ivor Ljubanović iz penala zabija za izjednačenje, no, Lovro Dobrić, koji je još sredinom prvog dijela ušao u igru umjesto Dunića, vraća Žute u 55. minuti u vodstvo.

Tomislav Havojić je u 64. minuti zabio za 2:2, što je na kraju bio i konačni rezultat.

Ekipa Tomislava Ivkovića nije u zavidnoj situaciji, ima 13 bodova i nekadašnji Div iz predgrađa jako je blizu opasne zone ispadanja u trećeligaško društvo.

NK INTER ZAPREŠIĆ: Ivan Križanović, Nikola Soldo, Ivan Nekić, Gordan Barić, Mateo Dunić (Lovro Dobrić 27'), Bruno Zdunić (Silvio Goričan 55'), Pape Assane Mbodji (Martin Šroler 71'), Antonio Bosec, Tomislav Mazalović, Ivan Abramović, Marko Vranjković. Trener: Tomislav Ivković.