°C 6

[VIDEO] Inter nakon slavlja u derbiju u srijedu dočekuje Orijent

15.09.2020.

Nogometaši Intera pod vodstvom Tomislava Ivkovića nastavljaju svoju borbu za povratak u prvoligaško društvo domaćim okršajem s Orijentom 1919, u srijedu od 19 sati na zaprešićkom stadionu Ivan Laljak Ivić.

U prošlom kolu su bili uspješni na gostovanju kod Dubrave Tim kabela (0:2). U vodstvo su Žuti stigli pola sata prije kraja, nakon što je Ivan Marić zabio autogol, dok je nova tri boda potvrdio Ivan Mamut, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

U početnoj postavi bili su Matković, Nekić, Mazalović, Grgić, Barić, Vranjković, Dunić, Abramović, Šroler, Goričan i Mamut, a u nastavku su priliku dobili još i Soldo, Luka Uzelac, Jovičević i Magdić.

Ovaj tjedan Inter ima dvostruki program, a u subotu ga čeka gostovanje kod starog znanca, Hrvatskog dragovoljca, trenutno lidera drugoligaške karavane s maksimalnim učinkom. Odlukom IO HNS-a od 18. rujna dopušten je povratak gledatelja na tribine, u HT Prvoj ligi, Drugoj HNL, natjecanju u Kupu, kao i u prvenstvima za mlađe dobne kategorije.

Inter je s deset osvojenih bodova u četiri utakmice na drugom mjestu ljestvice, bod više od Opatije i dva od Međimurja.