°C 6

Nova žetva medalja Usponovaca kao sjajna najava velikogoričkog bacačkog mitinga

25.09.2019.

U Zagrebu je održan međunarodni atletski miting za osobe s invaliditetom na kojem su članovi velikogoričkog Uspona ponovno ostvarili sjajne i zapažene rezultate.

Velimir Šandor je na Zagreb Openu bio zlatni, a disk je u svojoj kategoriji bacio 18.48 metara.

Nataša Sobočan je u bacanju koplja s daljinom 11.26 metara bila srebrna, a medalju istog sjaja osvojila je i Renata Celjak u bacanju diska (11.83 metara).

Dominik Počekal je u osvojio brončano odličje u bacanju kugle s hicem 7.94 metra.

Tvrtko Matanović je u utrci na 400 metara osvojio četvrto mjesto s vremenom 1:08.02.

Bila je to sjajna uvertira za subotnje šesto izdanje bacačkog mitinga u Velikoj Gorici. Početak natjecanja predviđen je za 11 sati.