°C 10

Lukavcu jesen u Jedinstvenoj županijskoj ligi

25.11.2017.

Igor

Nogometaši Lukavca slave zasluženi jesenski naslov u Jedinstvenoj županijskoj ligi nakon današnje pobjede nad Ladučom. Slavili su izabranici trenera Siniše Miokovića s 3:0 za završetak jeseni iz snova.

U samo godinu dana od posljednjeplasirane momčadi lige Lukavec je stigao do trona i to na vrlo impozantan način jer nakon startnog poraza od Rakovca momčad u narednih četrnaest utakmica nije osjetila gorčinu poraza. Teško da je ikada zabilježen ovakav rezultatski niz kluba koji će u prosincu proslaviti sedamdesetu obljetnicu. Ljepšeg poklona od današnje pobjede i naslova nije se moglo poželjeti.

-Kad smo započeli slagati ovu priču ja sam rekao da ćemo se dizati kroz prvenstvo. Iskreno rečeno oni su mene ugodno iznenadili, nadao sam se plasmanu među prve tri momčadi. Ovo je puno bolje od očekivanja, letvicu smo digli jako visoko. Pratnju od klupskih struktura imamo i sigurno je da ćemo na proljeće htjeti i puno više- rekao nam je tvorac lukavečkog nogometnog čuda, trener Siniša Mioković.

Gosti su u Lukavcu držali mrežu netaknutom do 45. minute kada ju je zatresao Marko Grdenić, dok je Ivan Britvec nakon samo tri minute igre u nastavku povisio na 2:0. Točku na „i“ sjajne jeseni stavio je Mario Skorin u 70. minuti pogotkom s bijele točke.