°C 9

Kurilovec s 'teniskih' 6:0 razmontirao Trešnjevku i preuzeo trećeligaški vrh!

20.03.2021.

Damir Žbulj

Jednu od najboljih ovosezonski partija pružili su nogometaši Kurilovca na gostovanju kod Trešnjevke, kojoj su 'utrpali' čak šest komada.

Filip Dianežević i Mijo Šarić su nakon 15 minuta igra s dva brzinska pogotka 'načeli' domaćina, a Kurilovčani su posao odlično odradili u nastavku dvoboja.

Luka Sedlaček je početkom drugo dijela u potpunosti prelomio utakmicu, dok je pola sata prije kraja precizan i Brazilac Caio Cruz. Napadač na posudbi iz Gorice zabio je tri pogotka u tri službena nastupa za ekipu Marka Pancirova.

Dianežević je u 66. minuti zabio svoj drugi zgoditak, dok je Matej Adžić deset minuta kasnije postavio konačnih 0:6.

Kurilovcu je ovo 13 pobjeda u 18 ovosezonskom nastupu i s 42 boda i minimalnom prednošću preuzeo je vodeće mjesto na ljestvici 3. HNL Središte, što mu je omogućio remi Jaruna kod Zagorca u Krapini.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Juraj Spudić (Petar Lucijan Čurek 72'), Antonio Ćosić, Mijo Šarić (Roko Krpan 46'), Matej Adžić (Leon Celčić 77'), Niko Tolj, Caio da Cruz, Luka Sedlaček, Filip Dianežević (Serigne Lo Pape 67'), Josip Marinić (Filip Hodak 67'), Ivan Rajić. Klupa: Nikola Beljan, Marin Sudar. Trener: Marko Pancirov