°C 4

Kurilovčani doma prosuli bodove protiv pretposljednjeg Španskog

24.11.2019.

Nogometaši Kurilovca imali su na domaćem travnjaku lijepu priliku uhvatiti priključak s vodećim Vinogradarom, no, dvoboj 14. kola 3. HNL Središte protiv Španskog, pretposljednje ekipe na ljestvici, završio je bez pobjednika (1:1) i podjelom bodova.

Gosti su poveli već u samom otvaranju utakmicu i u četvrtoj minuti je Antonio Pavlic šokirao domaćine.

Izjednačio je sredinom prvog poluvremena Matej Kelava, ali to je na kraju bio i konačni rezultat.

Imala je ekipa Perice Vidaka sasvim dovoljno vremena za potpuni preokret, ali više nije uspjela svladati gostujućeg vratara.

Kurilovec je i dalje na trećem mjestu ljestvice s 26 bodova, jednim manje do Mladosti i dva od Vinogradara, koji u nedjelju kod kuće igra protiv Trnja.

U posljednjem kolu prije zimske pauze na rasporedu je gostovanje kod HAŠK-a.