°C 14

Košarkaši Gorice protiv Šibenke nastavili pobjednički niz, mlade nade na pripremama u Crikvenici

31.08.2020.

Košarkaši Gorice nastavili su pobjednički niz na pripremama za novu sezonu. Nakon Dubrave Furnir (85:65), Zaboka (95:65) i bivšeg Rudeša, a sada zagrebačkog Dinama (86:66), momčad Josipa Sesara uvjerljivo je svladala i Šibenku.

Gosti su tek u uvodnim minutama imali prednost (2:8), no, do kraja prve dionice, zahvaljujući prije svega raspoloženom Ljubičiću, Goričani rezultat okreću u svoju korist, a u drugoj četvrtini imaju i dvoznamenkastu prednost.

Mašić i Baković dalekometnim ubačajima postavljaju 34:26 na poluvremenu.

U nastavku je Gorica još dodala gas, u jednom trenutku imala i 17 poena prednosti, a Šibenčani su tek u završnici uspjeli ublažiti poraz (76:68).

I dok seniori bruse formu za početak sezone, do gostovanja u Splitu ostalo je manje od tri tjedna, mlađe kategorije sudjelovale su na košarkaškom kampu Gorica/Velgor u Crikvenici.