°C 7

Futsal Gorica Epic Brozo utrpala osam komada Bjelovaru i zadržala siguran kurs prema tituli

07.03.2022.

Futsal Gorica Epic Brozo nastavlja sigurno i uvjerljivo svoj put prema naslovu prvaka 2. HMNL Zapad i mjestu u kvalifikacijama za ulazak u 1. HMNL.

Nakon velikog slavlja protiv Uspinjače Gimke i vrijednog remija kod MNK Jesenje, glavnih konkurenata za titulu, gorički malonogometaši dominantno su prošli kroz Bjelovar, kod četvrtoplasirane ekipe na ljestvici.

Tek je prvih 15-ak minuta utakmice bilo ravnopravno, jer je domaćin poslije ranog pogotka Renata Rumbaka uspio brzinski izjednačiti. Nakon što su Rumbak i Ivan Matan u 11. minuti dva puta pogađali protivničku mrežu uspjeli su Bjelovarčani smanjiti zaostatak, ali Goričani do poluvremena golovima Tina Čirjaka odlaze na, pokazalo se, nedostižnih 2:5.

Sredinom nastavka Čirjak je kompletirao hat-trick, svoj treći gol je u 33. minuti zabio i Rumbak, a na konačnih 2:8 postavio je Jure Copić.

U početnoj postavi bili su vratar Pavao Ježić, Matan, Rumbak, Čirjak i Darko Duvnjak, dok su u sastavu bili još i Marko Pavlović, Copić, Vinko Vardić, Borna Kušlan i rezervni vratar Tomislav Hercigonja.

U idućem kolu, u goste lideru, u Veliku Goricu stiže Novi Marof.