°C 13

Ana Lenard obranila titulu, Vladimir Gašpar viceprvak Hrvatske, Jakov Fember i Ema Zetica brončani

12.01.2020.

U dvorani u Jelkovcu održano je seniorsko prvenstvo Hrvatske u karateu.

Ana Lenard iz karate kluba Samobor ponovno je osvojila naslov seniorske prvakinje Hrvatske, u kategoriji do 60 kilograma.

U finalu je titulu obranila i slavila protiv Lucije Čatlak.

Marija Magdalena Šuflaj je u kategoriji do 68 kilograma osvojila peto mjesto dok je Silvia Buzaljko u istoj konkurenciji bila sedma.

Vladimir Gašpar iz Karate kluba Mladost Ivanić Grad osvojio je titulu viceprvaka Hrvatske u kategoriji do 60 kilograma.

U finalu je poražen od Dina Povrženića iz KK Karlovac 1969.

Bronca je pripala Jakovu Femberu iz karate kluba Samobor.

-->> Ines Grdenić seniorska viceprvakinja Hrvatske, Mia Mijović osvojila broncu!

Ema Zetica iz ivanićgradske Mladosti je u kategoriji do 50 kilograma osvojila brončanu medalju.

Leo Marković (-67) bio je sedmi.

Ana Lenard obranila titulu, Vladimir Gašpar viceprvak Hrvatske, Jakov Fember i Ema Zetica brončani Ana Lenard obranila titulu, Vladimir Gašpar viceprvak Hrvatske, Jakov Fember i Ema Zetica brončani Ana Lenard obranila titulu, Vladimir Gašpar viceprvak Hrvatske, Jakov Fember i Ema Zetica brončani