°C 15

Vratar Intera spasio bod u sudačkoj nadoknadi dramatičnog dvoboja s Prelecovom Istrom u Puli

05.10.2019.

Nogometaši Intera uspjeli su spasiti bod na gostovanju u Puli, a za konačnih 2:2 je u posljednjoj minuti sudačke nadoknade zabio vratar zaprešićke momčadi Žiga Frelih...

Gosti su poveli već u sedmoj minuti preko Grgića, udarcem s ruba kaznenog prostora, a rezultat se nije mijenjao sve do početka nastavka.

Antonio Ivančić je prvo zabio za izjednačenje nakon samo dvije minute igre u drugom dijelu, da bi ekipi Ivana Preleca osigurao prednost u 56. minuti dvoboja...

Mreže su mirovala do uzbudljive završnice za pamćenje, kad je Postonjski ubacio iz kornera, a slovenski vratar Frelih se najbolje snašao gužvi te je poentirao za konačnih 2:2.

Puljanima je ovo deseti osvojeni bod sezone, a bez pobjede su od početka kolovoza. Inter je i dalje u opasnoj zoni sa sedam bodova, a u idućem kolu na svom travnjaku dočekuje Osijek.

U subotu Hajduk od 15 sati dočekuje Varaždin, Dinamo protiv Slaven Belupa igra od 17 sati, dok gorica gostuje kod Osijeka u 19 sati.

U nedjelju će kolo zaključiti Rijeka i Lokomotiva.