°C 8

Vinogradar i Vrbovec poveli pa izgubili, Dugo Selo slavilo kod fenjeraša

19.11.2019.

Nogometaši Vinogradara pomalo i iznenađujuće poraženi su na gostovanju kod Jaruna, koji je na kraju slavio rezultatom 2:1.

Gosti su i poveli u 17. minuti pogotkom Željka Štuleca, međutim, nogometaši Jaruna su preokretom stigli do slavlja.

Izjednačili su u završnici prvog dijela, kad je Josip Fuček realizirao kazneni udarac.

Pola sata prije kraja Gadže je domaćinu osigurao bodove, a Vinogradaru nanio treći ovosezonski poraz.

Bio je to trenerski okršaj i dva brata Biškupa, a Damir je ovog puta nadmudrio Dražena.

Vinogradari su i dalje na vrhu ljestvice, no, Mladost je stigla na samo dva, a Kurilovec na tri boda zaostatka.

-->> Luka Povoljnjak u finišu dvoboja osigurao slavlje Kurilovčana kod Bistre

U idućem nastupu, pretposljednjem prije zimske pauze, lider na svom travnjaku dočekuje Trnje, koje je u ovom kolu pred svojim navijačima svladalo Vrbovec s 2:1.

Identičan je bio rasplet, gosti su poveli u 28. minuti pogotkom Josipa Colarića, a Trnje preokretom stiže do slavlja, nakon dva zgoditka Dragovića u nastavku utakmice.

Colariću je ovo 11. gol sezone, drugi je topnike 3. HNL Središte, a postigao je šest manje od lidera Igora Prijića iz Vinogradara.

Vrbovec, koji je nakon ovog poraza imao dosta prigovora na suđenje, u iduće kolu dočekuje Bistru.

Dugo Selo je uspješno prošlo gostovanje kod fenjeraša HAŠK-a, zahvaljujući dvostrukom strijelcu Mislavu Mikuliću, koji je mrežu domaćih pogađao početkom nastavka te 20-ak minuta prije kraja.

Luketić je praktički u idućem napadu smanjio zaostatak, ali je do kraja na semaforu ostalo 1:2.

Idući izazov dugoselskih nogometaša, koji su na devetoj poziciji ljestvice sa 16 osvojenih bodova, kod kuće je protiv Ponikva.