°C 14

[VIDEO] Mamut sjajnim pogotkom osigurao pobjedu nad Zrinjskim

30.06.2019.

Nogometaši Intera odigrali su u Zaprešiću još jednu pripremnu utakmicu. Nakon dva remija, protiv slovenskog Aluminija i ekipe Nogometnog sindikata, upisana je i prva pobjeda, rezultatom 2:1 (1:1) nad Hrvatskim športskim klubom Zrinjski iz Mostara, viceprvakom Bosne i Hercegovine.

Toplakova momčad je povela već u desetoj minuti preko Coneva, koji je dalekometnim udarcem iznenadio suparničkog vratara. Lopta se od grede odbila u polje, ali je sudac ipak priznao pogodak za vodstvo domaćih.

Nakon pola sata igre Zrinjski dolazi do zasluženog izjednačenja. Damir Šovšić je izborio i realizirao kazneni udarac.

U završnici prvog dijela ekipa Harija Vukasa ostaje Govedarice, koji je zaradio drugu javnu opomenu, ali je u dogovoru klubova umjesto njega u igru ušao Bencun.

Inter je u nastavku igrao puno bolje, imao je nekoliko sjajnih prilika, a pobjednički gol zabio je Ivan Mamut, izravno iz slobodnog udaraca s ruba kaznenog prostora, iskosa s desne strane...

(Foto: HŠK Zrinjski)