°C 6

[VIDEO] Inter u golijadi poražen od poljskog prvoligaša

21.01.2019.

Redakcija

Nogometaši Intera poraženi su u drugoj utakmici Arena Cupa, pripremnog turnira koji se igra u Medulinu i gdje zaprešićka momčad brani naslov pobjednika.
Nakon minimalnog slavlja nad OFK Žarkovo, ekipa Samira Toplaka izgubila je dvoboj od poljskog prvoligaša Zaglebie Sosnowiece, rezultatom 4:2.
U prvom poluvremenu postignuto je čak pet zgoditaka.
Poljaci su poveli 2:0, nakon pogotka Nowaka i autogola Prenge, ali je novopridošli Kaluđerović ubrzo smanjio zaostatak. Pawlowski iz penala u 41. minuti Zaglebie ponovno odvodi na  dva razlike, no, Brezovec dvije minute kasnije vraća Inter na 'minus jedan'.
U nastavku je Toplak očekivano napravio velik broj izmjena, ali hrvatski prvoligaš nije uspio doći barem do boda. Inanishvili u 57. minuti postavlja konačni rezultat.

Trenutno u skupini sve četiri ekipe imaju po jednu pobjedu, odluka o putniku u finale past će u zdanjem kolu, a Inter u srijedu 23. siječnja igra protiv Istre 1961.
NK Inter Zaprešić: Kelava (69. Matković) - Bosec (46. Haramustek), Tatomirović (46. Šimunec), Prenga (46. Nekić), Čeliković (46. Valentić) - Ajayi (60. Ljubić), Brezovec (46. Špoljarić), Muhar (46. Luštica), Rak (46. Solomon), Sierdierow (46. Jurilj) - Kaluđerović (46. Burzanović).