°C 8

[VIDEO] Inter potopljen u Rijeci

13.04.2019.

Nogometaši Intera teško su stradali na gostovanju kod Rijeke na Rujevici. Ekipa Samira Toplaka čak je sedam puta vadila loptu iz mreže...

Posebno je raspoložen bio bivši igrač Intera Jakov Puljić, koji je zabio čak četiri pogotka!

Sve je rezultatski bilo jasno već nakon prvog poluvremena.

Domaćin je poveo u 27. minuti preko Tibora Halilovića, a nakon što je Jasmin Čeliković u 40. minuti skrivio kazneni udarac i zaradio drugi žuti karton bilo je izvjesno kako će Rijeka do bodova u ovom dvoboju. Acosty je prošao po lijevoj strani i ubacio, Murić je pucao iz neposredne blizine, lopta je pogodila Čelikovića u ruku i sudac Vučković pokazao je na bijelu točku, a Jasminu put prema svlačionici.

Puljić nije uspio iz prve svladati Kelavu, koji je zamijenio 'kartoniranog' Matkovića, nego je tek iz odbijanca uspio povećati prednost Rijeke.

Do kraja prvog dijela Puljić je uspio zabiti iz novog kaznenog udaraca, kojeg je skrivio Bosec.

Početkom nastavka Acosty se upisuje u lista strijelaca, Pavičić pola sata prije kraja zabija i peti gol Riječana, dok je Puljić u samoj završnici s nova dva zgoditka postavio na konačnih 7:0 (3:0).

Rijeka i Inter će se ovaj mjesec susresti još jednom, u Zaprešiću se 24. travnja igra polufinale Kupa Hrvatske.

U nedjelju još igraju Gorica i Slaven Belupo, dok Hajduk gostuje kod Lokomotive.

U idućem kolu, 20. travnja, Inter u Zaprešiću dočekuje Goricu u derbiju Zagrebačke županije.

NK INTER ZAPREŠIĆ: Kelava, Čeliković, Postonjski, Čeliković, Čulina, Tsonev, Brezovec (od 73' Ljubić), Buljat, Bosec, Rak, Serderov (od 46' Mamut)