°C 8

Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge

01.06.2017.

Igor

Nogometaši Vatrogasca nastavili su s uvjerljivim proljetnim izdanjima. Jubilarna deseta pobjeda ostvarena je jučer u susretu protiv Sloge koja je u Kobiliću po izuzetno sparnom vremenu poražena sa 6:1.

Poslije skromnih 45. minuta u kojima je rezultat bio 1:1 u nastavku susreta gledali smo goropadni Vatrogasac koji je pitanje pobjednika riješio u samo deset minuta igre drugog dijela. Muhić,Lihtar i Matanović s tri su pogotka slomili otpor gostiju nakon čega je krenula konstantna opsada njihova gola koja je rezultirala s još dva zgoditka u režiji Ivana Matanovića i Selvera Muhića čime je nastavljena proljetna renesansa Vatrogasca koji je najuspješnija momčad drugog dijela prvenstva.

U trinaest odigranih susreta momčad je osvojila 32 boda ostvarivši pri tome deset pobjeda, dva remija i tek jedan, nezasluženi poraz od Turopolja kojem je „kumovalo“ izuzetno loše suđenje Davora Munića.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 28. KOLO
NK VATROGASAC – NK SLOGA 6:1 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Sudar (16), 1:1 Petričević (18), 2:1 Muhić (48), 3:1 Matanović (51), 4:1 Lihtar (55), 5:1 Matanović (63), 6:1 Muhić (88)
NK VATROGASAC: Krvarić, Mirenić (od 60. Žgela), Čumpek, Čavar, Šošić (od 67. Sambol), Kontić, Novak, Matanović, Sudar (od 57. Lihtar), Mihić, Grilec. TRENER: Anto Marić
NK SLOGA: Tičak, Crnogaj, Ivoš (od 65. Pokupec), Petričević (od 67. Budja), Podgorski, Sokolić (od 73. Božić), Bosankić, Poje, Šeremet, Broz, Pleteš. TRENER: Zoran Vorel

Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge Vatrogasac u nastavku slomio otpor Sloge