°C 7

Uspješna provjera Goričana prije gostovanja Dinama

13.10.2019.

Damir Žbulj

Nogometaši Gorice reprezentativnu pauzu od HT Prve lige iskoristili su za odigravanje prijateljske utakmice protiv slovenskog prvoligaša Aluminij Kidirčevo.

Goričani su na kraju dobili rezultatom 2:1, ali su se morali dobro potruditi za pobjedu.

Početnu prednost domaćima je pred kraj prvog dijela osigurao Ndiaye, na asistenciju Krizmanića.

Nakon što je Aluminij u nastavku izjednačio pogodak odluke zabio je Steenvoorden u 78. minuti utakmice.

Trener Jakirović je u početnu postavu stavio Kahlinu, Musu, Čelića, Jovičića, Krizmanića, Marinu, Suka, Čanađiju, Dvornekovića, Mathieua i Ndiayea. Igrali su još i Čović, Ljubisavljević, Špičić, Periša, Babec, Maloča, Steenvoorden, Zwolinski i povratnik Šroler.

Dvoboj su propustili Čabraja, Lovrić i Hamad, koji je na okupljanju iranske reprezentacije.

Goricu idući tjedan u prvenstvu čeka najveći izazov, u goste u petak na Gradski stadion dolazi zagrebački Dinamo.

(Foto: HNK Gorica)