°C 8

U Vrbovcu palo i Trnje

21.05.2018.

Franjo Simić

Nakon visokog poraza prošlog kola u Dubravi (2-5) nogometaši Vrbovca ekspresno su se vratili na pobjedničke staze.

U subotu su na svom terenu očitali bukvicu starim znancima iz Trnja. Prvo poluvrijeme je proteklo bez pogodaka, ali je domaćin već tada najavio kako mora „procuriti“. I je! U nastavku susreta maestralni kapetan Dimović načeo je gostujuću mrežu već u 48. minuti, kasnije dodao još jedan pogodak, a po jednom su se u strijelce upisali Josip Colarić i Slišković – uvjerljivih 4-0! Sajmište ponovo dolazi na glas neosvojive tvrđave.

U ostalim susretima: Vinogradar-Zagorec 5-2, Opatija-Špansko 1-2,Vrapče-Rudar 5:0, Maksimir-Krk 4:1, HAŠK-Pazinka 2:1, Dugo Selo-Jadran 1:1, Kurilovec-Dubrava Tim kabel 0:0 i Segesta-Zagreb 3:1.

Vodstvo je ponovo preuzeo Vinogradar (64 boda), druga je Opatija (63), treća Dubrava (55), a Vrbovec čvrsto četvrti (52 boda).

Iduće kolo Vrbovec gostuje u Krapini, sedmoplasiranom Zagorcu (46 bodova).