°C 9

Toplak: Dosta je 'kemijanja'

01.07.2019.

Nogometaši Intera upisali su prvu pripremnu pobjedu uoči početka nove sezone HT Prve lige.

Na svom travnjaku svladali su Zrinjski iz Mostara s 2:1, golovima Coneva i Mamuta.

-->> [VIDEO] Mamut sjajnim pogotkom osigurao pobjedu nad Zrinjskim

Trener Samir Toplak mogao je biti zadovoljan tek drugim poluvremenom, kad su mladi Interovi igrači dobili šansu i dobro iskoristili minutažu.

"Iz ove utakmice smo izvukli puno pouka. Zaključili smo da je dosta 'kemijanja', moramo se vratiti starom sustavu. Ovi 'rombovi' i sve što smo probali, s obzirom na igrače koje imamo – ne štimaju. Najzadovoljniji mogu biti s klincima koji su hrabro odigrali drugo poluvrijeme. Ugodno su me iznenadili, ali ukupno gledajući - imamo još mnogo posla," prenosi službena klupska stranica riječi stratega zaprešićke momčadi.

U početnoj postavi bili su Frelih, Galić, Tatomirović, Grgić, Vego, Mazalović, Postonjski, Mlinar, Conev, Mamut, Serderov, dok su još igrali Matković, Bosec, Soldo, Nekić, Čeliković, Špoljarić, Ljubić, Jurić, Mi. Benčić, Šlogar i Mitrović.

Iduću pripremnu utakmicu Inter igra u petak 5. srpnja u Austriji, a suparnik će biti FK Ahmat iz Groznog, osma ekipa ruskog prvenstva, za koju nastupa i hrvatski internacionalac Zoran Nižić.