°C 4

Savski Marof predvodi kolonu

14.09.2017.

Nogometaši Savskog Marofa vodeća su momčad 4. NL Središte Zagreb nakon pet odigranih kola s 13 osvojenih bodova. Remi u Hrastju kod Croatije nije negativno utjecao na momčad koja je u jučerašnjem susretu s 2:1 svladala Dinamo iz Odranskog Obreža.

Utakmica je odlučena u posljednjih pola sata u kojima su okupljeni gledatelji vidjeli sve najzanimljivije na susretu. Iskusni Hrvoje Štrok u 61. minuti doveo je domaću momčad u vodstvo, da bi Stjepan Celiček pogotkom iz jedanaesterca u 71. minuti vratio stvari na početak. Domaći igrači nisu se mirili s remijem te su šest minuta prije kraja preko Cebina postigli pobjednički zgoditak.

Bod manje od Savskog Marofa ima momčad Ponikva koja je bila uvjerljiva protiv Croatije porazivši ju s 4:0. Uz Savski Marof bez poraza su i Gradići koji su u jučerašnjem susretu remizirali odigravši 1:1 protiv Gaja. Ostali rezultati petog kola su; Zelina-Slunj 0:1, Karlovac 1919-Samobor 2:4, Polet-Jarun 1:1, Sava-Mladost (P) 3:1 i Stupnik-Mladost (Z) 0:2.

Parovi šestog kola su; Slunj-Gaj, Mladost (Z)-Gradići, Mladost (P)-Stupnik, Jarun-Sava, Croatia-Polet, Dinamo-Ponikve, Samobor-Savski Marof i Zelina-Karlovac 1919. (FOTO: NK Savski Marof)