°C 6

Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja

22.03.2019.

Redakcija

U Sportskoj dvorani Peščenica održan "11. Bushido kup prijateljstva", a natjecanje je okupilo 664 natjecatelja iz 71 kluba i četiri države gdje su se natjecali i mališani iz Karate kluba Samobor.

Karate klub Samobor bio je vrlo uspješan te osvojio 10 medalja - 3 srebra i 7 bronci. Među najuspješnijima bila je cicibanka Emma Fresl, koja se nakon četiri pobjede i jednog poraza ovoga puta morala zadovoljiti srebrnom medaljom.

Medalju istoga sjaja osvojila je i odlična Simona Szel u kategoriji mlađih kadetkinja B, a isto je pošlo za rukom i borbašici Niki Čabaj u kategoriji mlađih učenica -36 kg.

Brončana odličja svojim su odličnim nastupima osvojili: Andrija Vuksanović – ml. učenici, Nina Šunjić – ml. učenice, Patrik Peld – učenici B, Fran Jaklenec – učenici B, Tia Blažević – učenice B, Nikol Severec – ml. kadetkinje -55 kg i Mia Fauković – ml. kadetkinje -40 kg.

Usprkos dobrim nastupima, ovaj su put na korak do medalje ostali Magdalena Bašić, Antonijo Bašić, Roko Vuksanović, Karla Mandić i Patrik Jednar.

(Foto: FB Karate klub Samobor)

Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja Samoborski karatisti osvojili ukupno deset medalja