°C 15

Odličan nastup nada koje dolaze

22.03.2018.

Redakcija

Iza natjecatelja Taekwondo kluba Velika Gorica uspješan je turnirski nastup na 12. Feniks budo sport kupu koji je okupio 530 natjecatelja iz četiri države. Gorički je klub na ovom natjecanju nastupio sa 17 natjecatelja.

-Sve su to odreda naše mlade nade čijim sam nastupom i više nego zadovoljan jer ukupno smo osvojili devet odličja- rekao nam je trener Igor Matić.

Od devet osvojenih odličja dva su bila zlatnog sjaja, pet srebrnog, te dva brončanog sjaja. Do najsjajnijeg odličja na ovom su turniru otišli; Danijel Dikšić i Emil Beriša, srebrne medalje pripale su Ivi Hapač, Marineli Bašković, Lucijanu Kompesu, Davidu Juvanu i Toniju Hrgoviću, dok si bronce osvojili Dora Habijančić i Marija Borovic. Također, mlađi kadeti zauzeli su drugo mjesto, čime su mlade nade pokazale kako se i na njih može računati u skoroj budućnosti. (Dr)