°C 16

Odbojkaši Gorice nakon drame pet setova do novog slavlja!

20.02.2018.

Redakcija

Odbojkaši OK Gorice upisali su osmu pobjedu u svom desetom ovosezonskom nastupu u 2. Nacionalnoj odbojkaškoj ligi - Centar. U izuzetno uzbudljivom dvoboju, preokretom u pet setova svladali su Čazmu.

Goričani su uvjerljivo izgubili prvu dionicu, ali su istom mjerom suparniku uzvratili u drugom setu. Čazma je nakon trećeg seta bila na korak od pobjede, ali su domaći odbojkaši pronašli snage za povratak u utakmicu i konačno slavlje rezultatom 19:25, 25:18, 20:25, 25:22, 15:10.

U 13. kolu OK Quirin iz Siska bio je slobodan, OK Sheeft je u tri seta deklasirao Karlovac. Dvoboj Daruvara i druge ekipe Mladosti igra se 22. veljače, dok termin utakmice OK Sisak II - OK Petrinja još nije određen.

OK Gorica je trenutno na četvrtoj poziciji, ali s tek pet bodova zaostatka za vodećim OK Sheeft i čak dvije utakmice manje!

U 14. kolu Gorica je slobodna, dok će u kolu nakon velikogorički odbojkaši igrati derbi u Daruvaru. (Foto: OK Gorica)