°C 9

Nacionalni uspjeh mladih sportaša iz Taekwondo kluba „Bistra“

19.06.2018.

Redakcija

Mladi bistranski taekwondo borac Jan Flegar kadetski je prvak Hrvatske do 33 kilograma, dok je Nicole Fumić u ženskoj konkurenciji do 55 kilograma osvojila brončanu medalju.

Kadetsko prvenstvo Hrvatske u taekwondou održalo se 16. lipnja ove godine u Omišu, a snage je odmjerilo 300 sportaša.

Zlatnu medalju je Jan Flegar, član Taekwondo kluba „Bistra“, osvojio kao ulazni kadet pobijedivši u sve tri borbe. Zahvaljujući ovom posljednjem uspjehu, ali i do sada osvojenim medaljama, Jan je zauzeo prvo mjesto na rang-listi Hrvatskog taekwondo saveza u svojoj kategoriji.

Nicole Fumić, također članica Taekwondo kluba „Bistra“, ovim je uspjehom na rang-listi Hrvatskog taekwondo saveza u svojoj kategoriji tako zauzela 2. mjesto.

(Foto: Zagrebačka županija)

Nacionalni uspjeh mladih sportaša iz Taekwondo kluba „Bistra“ Nacionalni uspjeh mladih sportaša iz Taekwondo kluba „Bistra“ Nacionalni uspjeh mladih sportaša iz Taekwondo kluba „Bistra“ Nacionalni uspjeh mladih sportaša iz Taekwondo kluba „Bistra“