°C 7

Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen

27.11.2017.

Igor

Slavljem protiv susjeda na ljestvici Dubrave, nogometaši Mraclina spustili su zastor na jesensku polusezonu Prve županijske lige. Ovom pobjedom Parikožari su preskočili Dubravu te su na stanku otišli s osme pozicije i 23 boda na kontu.

Na oproštaju od malobrojnih domaćih navijača protiv gostiju iz Dubrave izabranici Vlade Horvata prikazali su efikasan nogomet i vrlo dobru igru. Slavili su s 4:0 čime su nakon katastrofalnog ulaska u sezonu i samo jednog boda u prvih sedam kola, u preostalih osam ostvarili sedam pobjeda i remi čime su se u potpunosti odmakli od opasne zone.

Odlučno su domaći igrači od prve minute krenuli prema gostujućem golu stvorivši nekoliko šansi koje nisu realizirane. Srećom, to im se nije osvetilo te su preko Josipa Jurića i Anđelka Domitrovića do 21. minute poveli s 2:0, da bi u nastavku susreta Matej Čičak i Juraj Cvetnić podebljali pobjedu.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 6. KOLO
NK MRACLIN – NK DUBRAVA 4:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Jurić (15), 2:0 A. Domitrović (21), 3:0 Čičak (64), 4:0 Cvetnić (73)
NK MRACLIN: Dražić, Jurić, J. Domitrović, Dolibašić, Kapović, Starčević (od 66. Kos), Đurašin (od 74. Ćevid), Onić, Čičak (od 78. Rus), Jakovljević (od 46. Bobesić), A. Domitrović. TRENER: Vlado Horvat
NK DUBRAVA: Hendak, B. Crnoja, Leboš, Fulir, Matić, Vidović, Suša, Brkljačić, Besednik, Brtan (od 75. Mesarić), L. Crnoja. TRENER: Dražen Fulir

Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen Mraclin pobjedom nad Dubravom završio jesen