°C 14

Laduč slavio na Centrali

19.02.2019.

Redakcija

Pomoćno igralište na jaskanskoj Centrali bilo je poprište novog pripremnog dvoboja nogometaša Jaske koji su ugostili momčad Laduča člana Jedinstvene županijske lige. Malobrojni gledatelji svjedočili su zanimljivoj i efikasnoj utakmici u kojoj su slavili s(p)retniji gosti sa 4:3, a da nije bilo još nekoliko promašaja te situacija kada se tresao okvir gola rezultat je mogao biti i drugačiji.

Gosti su tri puta dolazili do prednosti, ali Jaskanci su se uporno vrćali u egal pogocima Josipa Jurinića te dvama pogocima Antonija Smičiklasa. Ipak, kada su gosti desetak minuta prije kraja došli do nove prednosti vremena za novo izjednačenje nije bilo pa su Jaskanci nakon devedeset odigranih minuta stisnuli ruku i čestitali višerangiranom protivniku.

Jaska je pod vodstvom Damira Katovčića Keta igrala u sljedećem sastavu: Krcivoj, L. Mravunac (Obelić), Smičiklas, Miljević (Gornik), Pinturić, Šimanović (M. Mravunac, Pintarić), Novosel, Cuković, J. Jurinić (Jerbić), Lukić (Nad), Koluder. Vidljivo je kako Jaska ima širinu te nakon kompletiranja kadra trenera Katovčića oko sastavljanja početne postave očekuju slatke brige. (LC)