°C 14

Kurilovec na domaćoj premijeri bez pobjede

21.03.2018.

Redakcija

Nakon pobjede nad Zagrebom u Zagrebellu nogometaši Kurilovca nisu uspjeli na domaćoj premijeri pod novim imenom doći do pobjede. Protiv je bila posljednjeplasirana Segesta iz Siska, koja je na SRC-u Kurilovec favoriziranom domaćinu otkinula dva boda odigravši 1:1.

U najavi susreta, a nakon startne pobjede nad bivšim prvoligašem Zagrebom, sportski direktor Darko Janječić- Žica s pravom se pribojavao ove utakmice, jer momčadi kojima visi mač nad glavom uvijek daju više od svojih mogućnosti. Stvari po Kurilovec krenule su u dobrom smjeru, jer je Matej Kelava u 13. minuti s bijele točke doveo domaću momčad u vodstvo. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a tek što je lopta u nastavku krenula s centra šok za Kurilovec, jer je Marin Rožman po drugi puta pokazao na bijelu točku, ovoga puta za Segestu. Siguran izvođač bio je Ivan Lovrić.

Ostak susreta protekao je u dominaciji domaće momčadi koja je stvarala šanse pred Segestinim golom. Prilike su se redale, no mreža se više nije zatresla, te je rezultat od 47. minute ostao nepromijenjen. (Dr)

1. HNL, 19. KOLO

NK KURILOVEC – NK SEGESTA 1:1 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 Kelava (13- 11m), 1:1 Lovrić (47- 11m)

NK KURILOVEC: Kranjčec, Šarić, Kelava, Džaja, I. Čolić, Hodak (od 80. Ladović), Čunčić, Čurek, Povoljnjak, Horvat, M. Čolić (od 52. Celiček). TRENER: Damir Biškup

NK SEGESTA: Moštak, Vranić, Kožić, Abramović, Korečić (od 76. Grganović), Bukovec, Popović, Golić, Alapić (od 63. Begovac), Lovrić, Hrnčević (od 70. Sertić). TRENER: Zoran Buinac

Kurilovec na domaćoj premijeri bez pobjede Kurilovec na domaćoj premijeri bez pobjede Kurilovec na domaćoj premijeri bez pobjede Kurilovec na domaćoj premijeri bez pobjede Kurilovec na domaćoj premijeri bez pobjede Kurilovec na domaćoj premijeri bez pobjede