°C 9

Kupa do pobjede s igračem manje

03.04.2018.

Redakcija

Nogometaši Kupe poslije domaćeg slavlja protiv Slobode (G), tri su boda osvojili i na gostovanju u Tučeniku gdje su s 2:1 svladali domaći Graničar.

Po teškom i blatnjavom terenu gosti iz Pokupskog usprkos igraču manje, zbog isključenja vratara Dubravka Kuševića i zaostatka od 1:0 uspjeli su preokrenuti rezultat u svoju korist.

Za izjednačenje u 40. minuti pobrinuo se Krunoslav Grahovac, dok je strijelac pobjedničkog zgoditka bio Marko Kuzmić u 70. minuti. Kupa je ovom pobjedom zadržala četvrtu poziciju, ispred njih trenutno su Naftaš, Ostrna i Milka Trnina.

2.ŽNL, 19. KOLO

NK GRANIČAR (T) – NK KUPA 1:2 (1:1)

STRIJELCI: 1:0 Brajković (9- AG), 1:1 Grahovac (40), 1:2 M. Kuzmić (70)

NK GRANIČAR: Mužek, Kemenović, Hmelina, Hribar, Lepčić, Herendić, Ivančić, Šporčić, Horvatić, Tokalić, Milijić. TRENER: Josip Bešen

NK KUPA: Kušević, Mlinarić, Ježovit, I. Kuzmić, Nujić, M. Brajković, M. Kuzmić, Grahovac, Srbić (od 25. Sučec), J. Brajković, Poturica. TRENER: Josip Kraljević