°C 10

Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca

04.10.2017.

Igor

Junački su nogometaši Vinogradara pali u današnjem susretu šesnaestine finala Kupa Hrvatske kod prvoligaša Rudeša. Poslije 120 minuta igre rezultat je bio 2:2, a u lutriji jedanaesteraca s(p)retniji su bili igrači Rudeša koji su izborili prolazak dalje.

Dugo će igrači Vinogradara pamtiti produžetke u kojima su imali dvije velike prilike, najprije je u 93. minuti nakon prodora Ivana Miličevića pucao Igor Prijić čiji je udarac sjajno obranio vratar Rudeša, Josip Čondrić koji je bio na mjestu i u 110. minuti kada je na njega nakon sjajne akcije izašao Dario Terzić. Nažalost, u završnom udarcu nije bilo dovoljno snage te je domaći vratar sačuvao mrežu netaknutom.

Šteta, jer mirisalo je na senzaciju, iako je Rudeš u dva navrata vodio; najprije preko Antonija Boršića kojeg je u 44. minuti poništi Marko Bjelanović, da bi ih u 75. minuti u vodstvo ponovno doveo Karlo Kamenar pogotkom s jedanaest metara, nakon što je sudac Dario Bel prestrogo pokazao na bijelu točku. No, radost domaćih igrača, kao i njihovih malobrojnih gledatelja trajala je samo četiri minute, jer je u 79. stvari na početak majstorskim pogotkom iz slobodnog udarca s osamnaest metara vratio najbolji pojedinac današnjeg dvoboja, Filip Šćrbec.

Kako se mreže u dodatnih trideset minuta nisu tresle, pristupilo se jedanaestercima, gdje su neprecizni bili Igor Prijić i Marko Bjelanović, čime je u Kranjčevićevoj ulici spriječena senzacija.

KUP HRVATSKE, ŠESNAESTINA FINALA
NK RUDEŠ – NK VINOGRADAR 2:2 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Boršić (17), 1:1 Bjelanović (44), 2:1 Kamenar (75- 11m), 2:2 Šćrbec (79)
NK RUDEŠ: Čondrić, Livančić, Svraka (od 68. Kamenar), Fazli, Franić, Pavić, Entrena, Boršić (od 68. Aralica), Ivančić, Vuco, Feng (od 46. Muić). TRENER: Inaki Alonso
NK VINOGRADAR: Bašić, Vukić (od 91. Ptiček), Povrženić, Bagarić, Ivkovčić, Terzić, Bjelanović, Prijić, Šćrbec, Medić (od 53. Kovačić), Mislimi (od 72. Miličević). TRENER: Stjepan Gomerac

Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Kup: Vinogradar pao nakon jedanaesteraca