°C 6

Furiozan Vrbovec u Markuševcu

17.08.2017.

Igor

Vrlo uspjela „generalka“ nogometaša Vrbovca! U srijedu su u Markuševcu deklasirali domaće Prigorje, rezultatom 6-1.

Pravu golijadu je otvorio Bradić, nastavili s po dva pogotka Domagoj Colarić i Boroša, za rezultat poluvremena (0-5). Osim pet komada, Crveni su imali još tri zicera i nedosuđeni jedanaesterac. U nastavku susreta novi, šesti pogodak postigao je Gegić, a potom i domaćin svoj počasni gol.

-Prvo smo poluvrijeme odigrali sjajno. Prikazali smo furioznu igru, bili izrazito bolji, a u nastavku smo ipak održavali rezultat, jer smo priliku dali i gotovo svim igračima s klupe – kaže sportski direktor Vrbovčana Denis Mađar.

Uglavnom, bilo je ovo obećavajuće izdanje Crvenih pred subotnje otvaranje sezone. Tada, naime, gostuju u Virovitici, s kojom igraju za Kup Hrvatske.