°C 14

11.09.2017.

Igor

Četvrto kolo 1. ŽNL-Istok donio je i jedan derbi, onaj lokalni. U Zvekovcu su snage odmjerili, i jurnuli po bodove, domaći istoimeni sastav i „stariji brat“ iz Dubrave. Na kraju je slavio domaćin zajedno sa svojim predsjednikom Mirom Puceljom – pobijedio je goste iz obližnje Dubrave 2-1.

Stotinjak gledatelja (nešto više Dubravaca, među kojima u načelnik Tomislav Okroša, inače nogometni sudac) nije moglo uživati u nogometnoj igri. Prvo poluvrijeme proteklo je u tek prividnoj terenskoj inicijativi domaćina, bez puno nogometnog umijeća. Ipak, domaćin je došao u vodstvo u 34. minuti, kada je nakon prekida jedan odbijanac Lovrić pospremio u mrežu. Samo osam m inuta kasnije Vidović je iskoristio jednu smušenu intervenciju cijele domaće obrane i glavom pospremio loptu u mrežu za poravnanje. U nastavku nešto življa igra i tek u 81. minuti pada odluka – kapetan Dino Pucelj dokopao se „ničije lopte“ i s oko 12 metara pogodio prazna vrata inače solidnog Gorana Hendaka.

Susret su odlično vodili Bojan Čerkez i Ivica Mazal iz Vrbovca te Juraj Mikšec iz Zagreba. Ovo su prvi bodovi Zvekovca, a Dubrava je ostala i dalje na jednoj pobjedi.

FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac FOTO: Općinski derbi dobio Zvekovac