°C 8

10.06.2017.

Igor

Zamjenica župana Zagrebačke županije Nadica Žužak uručila pobjednički i veliki prijelazni pehar Hrvoju Jančetiću, kapetanu Gorice, koja je u petak navečer u Vrbovcu osvojila Kup Zagrebačke županije, pobijedivši domaćina 2-1. Pehar kapetanu Vrbovca uručio je gradonačelnik Denis Kralj.

Inače, bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je domaćin zaslužio najmanje jedanaesterce, ali nije imao dovoljno sportske sreće. Gorica je povela u 20. Minuti pogotkom Prskala, koji je jedan odbijanac izbliza pospremio u mrežu. Vrbovčani vrlo brzo uzvraćaju iz prekida. Nakon kornera, kojega je projektilom iskosa izborio Domagoj Colarić, pred vratima Jurića najviši je Nikola Jendriš, koji glavom zakucava loptu u mrežu.

U 68. minuti u gužvi pred domaćim vratima iz trećeg pokušaja Žužul je uspio savladati Filipa Jendriša. Domaći su imali još dva, a gosti jednog „mrtvaca“, ali se rezultat nije mijenjao.

Utakmicu je, pred 300 gledatelja, vrlo dobro sudio Pajač iz Sv. Ivana Zeline.

FINALE KUPA NSZŽ
NK VRBOVEC – HNK GORICA 1:2 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Prskalo, 1:1 N. Jendriš, 1:2 Žužul
NK VRBOVEC: F. Jendriš , Uremović (Gomerčić), Malkoč (Tomić), Bradić (Medverec), Jendriš, J. Colarić (Pluščec), Boroša (Dodić), D. Colarić, Kokot, Čosić, Petak. TRENER: Ante Klarić
HNK GORICA: Jurić, Radoš, Jančetić, Žutić, Humeljak (Krizmanić), Prskalo (Sedlaček), Krsnik, Žužul, Serdarušić, Babok, Rašić. TRENER: Davor Mladina.

FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije FOTO: Gorici Kup Zagrebačke županije